Урологія

Урологія

Урологія – сучасна наука, яка вивчає патології, пов’язані з сечостатевою системою чоловіка та жінки.
Лікарі урологи спеціалізуються на захворюваннях нирок, сечового міхура, патологіях, що вражають сечівник і статеві органи.

ЛІКУВАННЯ ПРОСТАТИТУ

Простатит – загальна назва групи запальних захворювань передміхурової залози (простати). Він є одним із найпоширеніших захворювань чоловічих статевих органів: у різних вікових групах цю недугу виявляють у 20-40% чоловіків. Хронічна форма може роками протікати непомітно, без виражених симптомів, але при цьому негативно впливати на якість життя чоловіка. Нерідко саме простатит є причиною сексологічних розладів та чоловічої безплідності.

ЛІКУВАННЯ АДЕНОМИ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

Аденома простати або гіперплазія передміхурової залози – поширений урологічний діагноз. Захворювання виявляється у кожного другого чоловіка віком від 50 років і в 70-80% випадків у чоловіків у 60-80-річному віці. При цьому його ознаки можуть з’являтися вже у 25 років. Лікування аденоми – один із популярних напрямків роботи клініки «Haborets clinic». Аденому простати не варто плутати з простатитом – це два різні захворювання. Перше характеризується зростанням тканини, друге – розвитком запального чи інфекційного процесу.

ЛІКУВАННЯ ПІЄЛОНЕФРИТУ

Пієлонефрит – це захворювання нирок запального характеру, головною причиною якого є інфекція (потрапляння, розвиток мікроорганізмів у сечовивідній системі). Найчастіше запалення викликають бактерії E.Coli (кишкова паличка). Також збудниками можуть бути стафілокок, синьогнійна паличка та інші бактерії.

Захворювання супроводжується вираженими больовими відчуттями в ділянці нирок, підвищенням температури тіла, важким загальним станом і ознобом.

Пієлонефрит може протікати як у гострій, так і хронічній формі.

ЛІКУВАННЯ ЦИСТИТУ

Цистит – це запалення слизової оболонки сечового міхура, спричинене інфекцією. Якщо ви зіткнулися з такими симптомами, як часті позиви до сечовипускання і різкий біль під час самого процесу, вам необхідно пройти обстеження.

У медичному центрі «Haborets clinic» у Києві проводяться всі види діагностики, лікування циститу та інших хвороб сечовидільної системи. Це урологічне захворювання є найпоширенішим серед жінок, але також зустрічається й у чоловіків. Лікування у кожному випадку підбирається індивідуально.

ЛІКУВАННЯ ФІМОЗУ

Серед уроджених патологій статевого члена у чоловіків найчастіше зустрічається фімоз. Так називають звуження отвору епітеліальної тканини крайньої плоті, що перешкоджає вільному виходу голівки. Основна причина фімозу – недостатня кількість еластичних клітин, що формують структуру крайньої плоті. Фізіологічний фімоз спостерігається у більш ніж 95% новонароджених хлопчиків. Його не потрібно лікувати. Однак у дорослих ця проблема може спричинити порушення видільної та репродуктивної функції, тому при збереженні вузького отвору у пацієнтів віком від 20 років рекомендується звернутися за медичною допомогою.

ЛІКУВАННЯ ПЕРЕДЧАСНОГО СІМ'ЯВИВЕРЖЕННЯ

Передчасна еякуляція – це швидке сім’явиверження, що настає через кілька хвилин після, чи безпосередньо перед початком статевого акту. З роками багато чоловіків помічають прискорене сім’явиверження, коли еякуляція відбувається у небажаний момент. Одна третина чоловіків у світі стикалася із цією проблемою. Якщо ця проблема стала постійною, потрібно звернутися до лікаря.

ЛІКУВАННЯ ЕРЕКТИЛЬНОЇ ДИСФУНКЦІЇ

Одним із найпоширеніших захворювань чоловічої сечостатевої системи є еректильна дисфункція, тобто порушення ерекції. Більшість чоловіків вважає це захворювання проблемою особистого характеру, про яку не прийнято говорити, і не звертаються до лікаря. Деякі з них вважають, що еректильна дисфункція невиліковна. Але це не так: у 95% випадків порушення ерекції можна вилікувати. Головне – точно визначити причину виникнення цієї недуги.

ЛІКУВАННЯ БАЛАНІТУ ТА БАЛАНОПОСТИТУ

Баланіт – запалення головки пеніса, яке може мати гостру чи хронічну форму. Якщо запальний процес торкається і внутрішніх тканин крайньої плоті, то хворобу називають баланопоститом. Баланіт – досить поширене захворювання статевих органів чоловіка. Розвивається як самостійно, так і на тлі ускладнень різних інфекційних венеричних (сифіліс, герпес, гонорея) чи неінфекційних хвороб (цукровий діабет чи псоріаз).

НАШ ФАХІВЕЦЬ

Процедуру проводить 
Полуботько Роман Михайлович
Лікар уролог – андролог хірург

ПРАЙС

# Найменування Ціна в грн
1 Первинна консультація (огляд, пальпаторне дослідження, рекомендації). Акційна ціна 500
2 УЗД простати трансректальне 500
3 УЗД органів малого тазу у чоловіків (простата, передміхурова залоза, сім’яні пухирці, протоки, сечовий міхур) 600
4 УЗД органів сечостатевої системи (нирки, сечовий міхур) – конвексним датчиком 400
5 Схема лікування 300
6 Повторний прийом 500
7 Онкопанель простати – простатспецифічний антиген общий (ПСА общий) – простатспецифний антиген вільний (ПСА вільний) – ПСА-коефіцієнт 280
8 Урогенітальний скринінг – хламідія (Chlamidia trachomatis) – мікоплазма (Mycoplasma hominis) – мікоплазма (Mycoplasma genitalium) – уреоплазма (Ureaplasma urealiticum) – уреоплазма (Ureaplasma parvum 900
9 Пневмомасаж простати на апараті ПВМТ 389
10 Прогрівання простати на апараті ПВМТ 397
11 Ультразвукове лікування простати 395
12 ЛОД терапія 497

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(068) 868-11-07
(044) 333-49-05

Потрібна консультація?

Телефонуйте!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Haborets clinic
Average rating:  
 0 reviews