Гінекологія

Гінекологія

Діагностика в гінекології захворювань на ранній стадії є запорукою майбутнього ефективного лікування. А всебічне обстеження під час планування вагітності, лікарський супровід, допомагає забезпечити її благополучний перебіг та народження здорової дитини.

ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ПІХВИ

Все частіше жінки з віком помічають різні зміни, пов’язані з інтимним здоров’ям, які впливають на спосіб життя і зачіпають якість сексуального життя. Подібні проблеми та стани часто виникають після пологів. Відновити нормальний фізіологічний стан інтимних органів допоможе безболісне та ефективне лазерне інтимне омолодження. Зробити таку процедуру можна в клініці Haborets clinic.

ЛІКУВАННЯ АДНЕКСИТУ

Аднексит (сальпінгоофорит) – це запалення, при якому хвороботворні мікроби проникають у фалопієві труби через піхву та матку. Запалення може виникати з одного або з обох боків. При перших симптомах необхідно звернутися до лікаря.

ГІПЕРПЛАЗІЯ ЕНДОМЕТРІЮ

Гіперплазія ендометрію – патологічний стан, що проявляється в надмірному розростанні слизової оболонки внутрішньої порожнини матки. У міру розвитку гіперпластичного процесу відбувається збільшення обсягу та потовщення епітеліальної тканини. Перебіг захворювання часто ускладнюється анемією та безпліддям.

На жаль, у більшості випадків гіперплазія ендометрію та вагітність несумісні.

ЛІКУВАННЯ ДИСФУНКЦІЇ ЯЄЧНИКІВ

Дисфункція яєчників – це різноманітні стани, що розвиваються внаслідок порушення роботи яєчників. Оскільки яєчники – це залози, які є основним джерелом жіночих статевих гормонів, при зміні їхньої роботи виникають гормональні порушення. Внаслідок цього у жінки можуть виникнути різноманітні скарги, аж до безпліддя.

ЛІКУВАННЯ ПАПІЛОМАВІРУСУ

Вірус папіломи людини (ВПЛ) є одним із вірусів, відповідальних за розвиток раку. Як видно з досліджень, не всі люди, інфіковані онкогенним ВПЛ, хворіють на рак. Тим не менш, особи, які є безсимптомними носіями вірусу, можуть заразити інших, у яких вірус може спричинити це серйозне захворювання.

ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ СТАТЕВИМ ШЛЯХОМ

Захворювання, що передаються статевим шляхом – це група хвороб, основна причина котрих полягає у незахищенемо статевому контакті. Проте інфікування можливе й іншим шляхом: через кров (ВІЛ, гепатит В та С), від матері до дитини під час пологів, через грудне молоко. Випадки зараження у побуті внаслідок користування загальними предметами гігієни досить рідкісні.

Збудниками можуть виступати віруси, бактерії, гриби, найпростіші чи паразити.

ЛІКУВАННЯ ШИЙКИ МАТКИ

Патологія шийки матки може тривалий час клінічно не проявлятися, але при цьому прогресувати і в найгіршому випадку призводити до раку шийки матки. При ранній діагностиці цьому можна запобігти. Саме тому дуже важливим являється профілактичний огляд гінеколога двічі на рік.

ЛІКУВАННЯ ПОРУШЕНЬ МЕНСТРУАЛЬНОГО ЦИКЛУ

Нормальна тривалість жіночого циклу становить від 21 до 35 днів. Затримка циклу більше десяти днів або скорочення циклу більш ніж п’ять днів вважається порушенням. Це може бути ознакою захворювання або патології, а може бути і наслідком зміни у харчуванні, кліматі, реакцію стресову ситуацію.

Порушення циклу – це не тільки зміна його тривалості, це і збільшення або скорочення обсягу виділень, поява хворобливих відчуттів та негативних емоційних реакцій.

ЛІКУВАННЯ МОЛОЧНИЦІ

Молочниця або вагінальний кандидоз – це грибкове захворювання статевих органів, яке спричиняє грибок роду Candida. Найчастіше виникає у жінок, але може розвиватись і у чоловіків. Характеризується симптомами запалення в зоні піхви та статевих губ, а також наявністю специфічних сирних виділень та неприємним запахом.

ЛІКУВАННЯ ЕНДОМЕТРІОЗУ

Ендометріоз – це хронічне рецидивуюче захворювання, при якому слизовий шар, що вистилає порожнину матки (ендометрій), розростається за її межі.

ВИДАЛЕННЯ КОНДИЛОМ

Кондиломи – це вірусне захворювання, що передається статевим шляхом і проявляться появою бородавок в області промежини та статевих органів. За відсутності лікування відбувається поява нових кондилом. В особливо запущених випадках доходить до того, що в ділянці статевих органів у пацієнта вже не видно здорової шкіри. Інфікування вірусами папіломи людини не завжди призводить до розвитку захворювання. Вважають, що розвиток вірусної інфекції відбувається на тлі змін в імунній системі організму.

НАШІ ФАХІВЦІ

Юско Тетяна Іванівна

Приймає гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД

Дмитриченко Лідія Михайлівна
Приймає гінеколог-эндокринолог, лікар УЗД

Детальніше про спеціаліста

Оксана Ростиславівна Беледа-Ларцева
Приймає акушер гінеколог

Детальніше про спеціаліста

ПРАЙС

# Найменування Ціна в грн
1 Консультація лікаря акушера-гінеколога 450
2 Повторна консультація акушера-гінеколога 350
3 Консультація гінеколога-ендокринолога  (кандидата медичних наук) 500
4 Розширена цифрова кольпоскопія (проба Шиллера+ оцтова проба + кольпофото) 350
5 УЗД  органів малого тазу (вагінальний або конвексний  датчик) 550
6 Консультація гінеколога-репродуктолога 500
7 Консультація сексопатолога 300
8

Одноразовий гінекологічний  набір

50
9 Забір матеріалу на аналіз 50
10 Розроблення індивідуальної схеми лікування лікарем 350
11 Цитологічне дослідження (онкоцитологія – мазок 3 зони) 200
12 Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка (жіночий) 190
13 Бакпосів виділень з піхви з антибіотикограммою 420
14 ПЦР діагностика інфекцій що передаються статевим шляхом (Chlamydia trachomatis,     Мycoplasma hominis, Мycoplasma genitalium, Ureaplasma species (urealyticum + parvum), Gardnerella vaginalis, Trichomonas vaginalis, N.gonorrhoeae, HPV 16,31,33,35,18,39,45,59,52,56,58,66.) 1150
15 Біопсія шийки матки з патогістологічним дослідженням 700
16 Вишкрібання цервікального каналу 500
17 Пайпель біопсія ендометрію 500
18 Кріодеструкція (дисплазії шийки матки) 1800
19 Радіохвильова коагуляція епітелію шийки матки 1600
20 Лазерна вапоризація епітелію шийки матки 2500
21 Консультація акушера-гінеколога з приводу пологів (Школа Вагітності) 300

Потрібна консультація? Телефонуйте!

(068) 868-11-07
(044) 333-49-05

Потрібна консультація?

Телефонуйте!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Haborets clinic
Average rating:  
 0 reviews