сосудистый хирург Цидиленко Денис Валериевич Haborets clinic

Цидиленко Денис Валерійович


 Судинний хірург серцево-судинний хірург ендоваскулярний хірург , досвід роботи більше 20 років

Загальний стаж роботи 20 років, 10 з яких присвячено лікуванню пацієнтів з атеросклеротичними ураженнями різних судинних басейнів: хронічної ішемічної хвороби серця(ІХС), зокрема підчас винекнення такого ускладнення як інфаркт міокарду; облітеруючих захворювань судин нижніх кінцівок на різних стадіях перебігу: переміжна кульгавість, критична ішемія, гангрена на початку розвитку , тощо. Щорічно власноруч прооперовано близько 400 пацієнтів різних за складністю.
Близько 100 консультацій з інших регіонів та інших лікарень міста, щодо складних пацієнтів(лікування яких має некласичний перебіг).

Діагностичні рентгенхірургічні втручання:
• КАГ;
• Вентрикулографія;
• Шунтографія;
• ТЦА(церебральна ангіографія);
• Аортографія грудного та черевного відділів;
• АГ судин нижніх кінцівок;
• АГ судин верхніх кінцівок;
• Целіакографія;
• Мезентерікографія;
• Ренографія;
• Каваграфія;
• Ангіопульмонографія;
• Флебографія.
Лікувальні рентгенхірургічні втручання:
Балона ангіопластика та стентування коронарних артерій- судин серця
 Балона ангіопластика та стентування періферійних артерій- артерій нижніх кінцівок
 Стентування ниркових артерій;
 Ендоваскулярне лікування варикозу малого таза, варікоцеле

Сертифікати & Дипломи

Прайс

# Перелік Вартість в грн
1 Первинна консультація 500
2 Повторна консультація 300
3 КПІ(кісточко-плечовий індекс) –   одна кінцівка по звуковому доплеру 50
4 Перев’язка  (використаний матеріал оплачується додатково) 100

Відгуки

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Haborets clinic
Average rating:  
 6 reviews
 by Ангеліна

Велике дякую хочу сказати Денису Валерійовичу за його професіоналізм, чуйність та турботу. Проконсультував, розповів все детально, "по простому", дав рекомендації та заспокоїв. Окремо дякую персоналу клініки)

 by Максим Страшенко

Хочу выразить огромную благодарность Цидиленко Денису Валерьевичу. Спасибо огромное за вашу компетентность и профессионализм. Когда другие врачи сказали отрезать конечность, Денис Валерьевич взялся за этот случай и спас моему отцу ногу. Всего лишь сутки и мой отец остался полноценным человеком. Все было быстро, кратко, ясно и самое главное , не было «высасывания» денег. Все четко и по делу ! Спасибо ещё раз , что есть такие врачи .

 by Юрий Тхор

У тата турбувала нога. Максимум що він міг це пройти 10 метрів без зупинки, це було пов‘язано з атерозклероз артерії підколінного сегменту. Місцеві лікарі відразу хотіли оперувати відкритим способом, після чого відновлення організму тривало б дуже великий час. Дякуємо, що на шляху трапилася людина, лікар з Великої літери, Цидиленко Денис Валерійович, котрий за допомогою сучасний технологій, де лише був єдиний прокол зробив операцію із стендування. Врезультаті чого тато вже другого дня міг ходити і його не турбувала нога. Після операції пройшло 1 рік і 3 місяці і з ногою все гаразд. Ще раз дякую за Ваш високий професіоналізм.

 by Федір Пілявець

Після порушення кровотоку в лівій нозі а саме підколінна артерія була виконана операція в одній з обласних лікарень яка недала ніякого результату а був порушений кровотік ще гірше.Доля мене звела з лікарем ендоваскулярним хірургом Цидаленко Денисом Валерійовичем який виконав ТЛБАП та стентування дистальної та підколінної артерії і на слідуючий день після операції в мене пропала біль в лівій нозі і посьогоднішний день. Я дуже вдячний цьому лікарю і рекомендую його в кого такі проблеми або схожі.

 by Юрій

Велика подяка славетному лікарю. Тільки завдяки Вам Денисе Валерійовичу завдячую своїм здоров'ям, з роси і води Вам, многії літа.

 by Олеся Соболевська

Після перенесеного короновірусу у чоловіка почались серйозні ускладнення.Ьув порушений кровообіг судин нижніх кінцівок. Доля звела нас з лікарем, рентгендоваскуоярним хірургом ЦИДИЛЕНКО Денисом Валерійовичем. З перших хвилин спілкування лікар визиває до себе довіру,терпляче відповідає на всі питання.Денис Валерійович детально пояснив варіанти і наслідки прямого оперативного втручання. Було проведено обстеження і стенування обох ніг.Через день ми вже повернутись додому,біль в ногах пройшла . Хоч після операції пройшов майже місяць, Денис Валерійович постійно цікавиться станом здоров'я чоловіка,детально все пояснює, завжди відповідає на дзвінки. Дякуємо Вам,Лікарю