сосудистый хирург Цидиленко Денис Валериевич Haborets clinic

Цидиленко Денис Валерійович


 Судинний хірург серцево-судинний хірург ендоваскулярний хірург , досвід роботи більше 20 років

Загальний стаж роботи 20 років, 10 з яких присвячено лікуванню пацієнтів з атеросклеротичними ураженнями різних судинних басейнів: хронічної ішемічної хвороби серця(ІХС), зокрема підчас винекнення такого ускладнення як інфаркт міокарду; облітеруючих захворювань судин нижніх кінцівок на різних стадіях перебігу: переміжна кульгавість, критична ішемія, гангрена на початку розвитку , тощо. Щорічно власноруч прооперовано близько 400 пацієнтів різних за складністю.
Близько 100 консультацій з інших регіонів та інших лікарень міста, щодо складних пацієнтів(лікування яких має некласичний перебіг).

Діагностичні рентгенхірургічні втручання:
• КАГ;
• Вентрикулографія;
• Шунтографія;
• ТЦА(церебральна ангіографія);
• Аортографія грудного та черевного відділів;
• АГ судин нижніх кінцівок;
• АГ судин верхніх кінцівок;
• Целіакографія;
• Мезентерікографія;
• Ренографія;
• Каваграфія;
• Ангіопульмонографія;
• Флебографія.
Лікувальні рентгенхірургічні втручання:
Балона ангіопластика та стентування коронарних артерій- судин серця
 Балона ангіопластика та стентування періферійних артерій- артерій нижніх кінцівок
 Стентування ниркових артерій;
 Ендоваскулярне лікування варикозу малого таза, варікоцеле

Сертифікати & Дипломи

Прайс

#ПерелікВартість в грн
1Первинна консультація500
2Повторна консультація300
3КПІ(кісточко-плечовий індекс) –   одна кінцівка по звуковому доплеру50
4 Перев’язка  (використаний матеріал оплачується додатково)100

Відгуки

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Haborets clinic
Average rating:  
 5 reviews
 by Максим Страшенко

Хочу выразить огромную благодарность Цидиленко Денису Валерьевичу. Спасибо огромное за вашу компетентность и профессионализм. Когда другие врачи сказали отрезать конечность, Денис Валерьевич взялся за этот случай и спас моему отцу ногу. Всего лишь сутки и мой отец остался полноценным человеком. Все было быстро, кратко, ясно и самое главное , не было «высасывания» денег. Все четко и по делу ! Спасибо ещё раз , что есть такие врачи .

 by Юрий Тхор

У тата турбувала нога. Максимум що він міг це пройти 10 метрів без зупинки, це було пов‘язано з атерозклероз артерії підколінного сегменту. Місцеві лікарі відразу хотіли оперувати відкритим способом, після чого відновлення організму тривало б дуже великий час. Дякуємо, що на шляху трапилася людина, лікар з Великої літери, Цидиленко Денис Валерійович, котрий за допомогою сучасний технологій, де лише був єдиний прокол зробив операцію із стендування. Врезультаті чого тато вже другого дня міг ходити і його не турбувала нога. Після операції пройшло 1 рік і 3 місяці і з ногою все гаразд. Ще раз дякую за Ваш високий професіоналізм.

 by Федір Пілявець

Після порушення кровотоку в лівій нозі а саме підколінна артерія була виконана операція в одній з обласних лікарень яка недала ніякого результату а був порушений кровотік ще гірше.Доля мене звела з лікарем ендоваскулярним хірургом Цидаленко Денисом Валерійовичем який виконав ТЛБАП та стентування дистальної та підколінної артерії і на слідуючий день після операції в мене пропала біль в лівій нозі і посьогоднішний день. Я дуже вдячний цьому лікарю і рекомендую його в кого такі проблеми або схожі.

 by Юрій

Велика подяка славетному лікарю. Тільки завдяки Вам Денисе Валерійовичу завдячую своїм здоров'ям, з роси і води Вам, многії літа.

 by Олеся Соболевська

Після перенесеного короновірусу у чоловіка почались серйозні ускладнення.Ьув порушений кровообіг судин нижніх кінцівок. Доля звела нас з лікарем, рентгендоваскуоярним хірургом ЦИДИЛЕНКО Денисом Валерійовичем. З перших хвилин спілкування лікар визиває до себе довіру,терпляче відповідає на всі питання.Денис Валерійович детально пояснив варіанти і наслідки прямого оперативного втручання. Було проведено обстеження і стенування обох ніг.Через день ми вже повернутись додому,біль в ногах пройшла . Хоч після операції пройшов майже місяць, Денис Валерійович постійно цікавиться станом здоров'я чоловіка,детально все пояснює, завжди відповідає на дзвінки. Дякуємо Вам,Лікарю