НАШІ ГІНЕКОЛОГИ

Володіємо прогресивними методиками лікування патологій шийки матки та відновлення фізіологічного здорового стану інтимної зони

Юско Тетяна Іванівна

Гінеколог-ендокринолог, 

Кандидат медичних наук

більше 16 років досвіду роботи,  

співавтор наукових праць

Лікар УЗД

Дмитриченко Лідія Михайлівна

Гінеколог-

эндокринолог з 45 річним стажем

Кандидат медичних наук,

доцент, співавтор наукових праць

             Лікар УЗД

Оксана Ростиславівна Беледа-Ларцева

Акушер гінеколог досвід роботи 20 років
 

Добрянська Наталія Олексіївна

Лікар акушер-гінеколог
Лікар дерматовенеролог
фахівечь з інтимного омолодження

Ціни

# Найменування Ціна в грн
1 Консультація лікаря акушера-гінеколога 450
2 Повторна консультація акушера-гінеколога 350
3 Консультація гінеколога-ендокринолога  (кандидата медичних наук) 500
4 Розширена цифрова кольпоскопія (проба Шиллера+ оцтова проба + кольпофото) 350
5 УЗД  органів малого тазу (вагінальний або конвексний  датчик) 550
6 Консультація гінеколога-репродуктолога 500
7 Консультація сексопатолога 300
8

Одноразовий гінекологічний  набір

50
9 Забір матеріалу на аналіз 50
10 Розроблення індивідуальної схеми лікування лікарем 350
11 Цитологічне дослідження (онкоцитологія – мазок 3 зони) 200
12 Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка (жіночий) 190
13 Бакпосів виділень з піхви з антибіотикограммою 420
14 ПЦР діагностика інфекцій що передаються статевим шляхом (Chlamydia trachomatis,     Мycoplasma hominis, Мycoplasma genitalium, Ureaplasma species (urealyticum + parvum), Gardnerella vaginalis, Trichomonas vaginalis, N.gonorrhoeae, HPV 16,31,33,35,18,39,45,59,52,56,58,66.) 1150
15 Біопсія шийки матки з патогістологічним дослідженням 700
16 Вишкрібання цервікального каналу 500
17 Пайпель біопсія ендометрію 500
18 Кріодеструкція (дисплазії шийки матки) 1800
19 Радіохвильова коагуляція епітелію шийки матки 1600
20 Лазерна вапоризація епітелію шийки матки 2500
21 Консультація акушера-гінеколога з приводу пологів (Школа Вагітності) 300

Гінекологи Київ. Діагностічний центр Haborets clinic  Київ.

 

Гінеколог Київ основний запит в гугл пошуку яке задають Киянки. Як знайти хорошого гінеколога? Як знайти свого гінеколога потрібної кваліфікації.

Наш діагностичний центр в Києві зібрав кілька хороших гінекологів з  вузькою експертною спеціалізацією. У нас сучасне обладнання та кваліфіковані лікарі.

У нашій жіночій консультації ви отримаєте якісні послуги лікаря гінеколога з приводу маленьких і великих проблем, пов’язаних із жіночим здоров’ям.

Перелік найбільш частих запитань, які задають  лікарю гінекологу в нашій жіночій консультації в місті Київ:

 

Як часто потрібно звертатися до лікаря гінеколога?

Кожній здоровій жінці рекомендується один раз на рік проходити профілактичний огляд у гінеколога. Якщо у  Вас є скарги на наявні хронічні запальні процеси малого тазу,  менструального циклу – тоді Вам терміново потрібно звернутися до гінеколога. Пам’ятайте: час діє проти Вас. Зволікання може привезти до важких наслідків.

 

Яка спеціалізація Вашого гінекологічного відділення  центру?

Дисплазія шийки матки,  дріжджовий кольпіт (молочниця) – основні проблеми, з якими звертаються до наших лікарів гінекологів.  Але ми не можемо залишатися вузькопрофільними фахівцями, оскільки до нас звертаються з багатьма гінекологічними проблемами. У нашій жіночій консультації , що знаходиться в центрі міста, ви зможете отримати допомогу у вирішенні більшості гінекологічних хвороб ( непліддя, всі ендокринологічні патології, порушення менструального циклу, клімактеричні розлади). В нас ведуть прийом пацієнтів кращі гінекологи ендокринологи України.

 

Як потрапити на прийом до гінеколога медичного центру Haborets clinic в місті Київ?

Щоб потрапити на прийом до гінеколога в м.Київ досить: зателефонувати за номерами клініки що вказані на цьому сайти, або залищити свої контактні дані через форму заявки, натиснувши будь яку кнопку “ Записатися“.

Далі домовитися з адміністратором про час, прийти і отримати якісну медичну допомогу в області гінекології.

 

Де можна отримати контактну інформацію з приводу надання послуг Вашими гінекологами?

Наш гінекологічний центр знаходиться за адресою: м Київ вул. Юрія Ільєнка ( раніше Мельникова) 16 А (м.Лукянівська)

Телефони за якими можна зв’язатися з гінекологами: (068) 868 1107 (044) 228 1107

Детальна контактна інформація центру надання гінекологічних послуг тут

 

Які переваги отримання медичної допомоги у Вашій жіночій консультації перед державними жіночими консультаціями в Києві?

Ми поважаємо досвід лікарів гінекологів, які працюють в державних і комунальних гінекологічних клініках Києва. Але кожна жінка, яка зіштовхується  із проблемами здоров’я, при однаковому професіоналізмі лікарів, віддасть перевагу економії часу, комфорту, конфіденційності – які можна отримати в нашому Центрі.

 

Який досвід роботи лікарів гінекологів у вашій клініці?

Середній досвід медичних працівників в області гінекології нашого центру – понад 20 років. Серед наших фахівців є вчені, кандидати медичних наук, що спеціалізуються на лікуванні таких гінекологічних проблем: дисплазія шийки матки, ендокринні порушення, непліддя, молочниця, інші гінекологічні проблеми.

 

Де проходить прийом у гінеколога, скільки коштує, як записатися на прийом?

Ми знаходимося на Лук`янівці вартість прийому від 400грн, повний прайс ви можете подивитися на сторінці цін, а записатись на прийом до лікаря гінеколога можна по телефону (068) 868 1107  або в месенджері або заповнивши форму на сайті.

Гінеколог-ендокринолог це вузький фахівець які може відповісти на складні питання по збереженню здоров’я. Такі експерти з кваліфікаціїгінеколог-ендокринолог також працюють в нашому сучасно діагностичному центрі.

 

Ви проводите Онлайн консультації

Так, Онлайн консультацію гінеколога , або гінеколога ендокринолога ви можете отримати у нас записавшись на прийом на нашому сайті або групі фейсбук і зв’язавшись з експертом по скайпу або вайберу.

Акушер-гінеколог консультує по телефону і онлайн, але це консультація попередня для точного діагнозу потрібно записатися на огляд гінеколог в нашому діагностичному центрі

Задати питання гінекологу ви можете через форму на сайті, лікар передзвонить вам у вільний час для попередньої консультації.

Огляд гінеколога і консультацію гінеколога зручно отримати в нашому центрі на Лук`янівці до нас зручно добиратися з будь-якого району Києва. У нас є узд і відеокольпоскопія

 

У вас є Дитячий гінеколог?

Дитячий гінеколог також є в нашому діагностичному центрі і допоможе вам зберегти здоров’я вашої дитини і зробити точну діагностику

Наш діагностичний центр існує 20 років і через нього пройшли тисячі жінок які отримали компетентний діагноз і вирішення своїх проблем зі здоров’ям. Фахівці експертного рівня в області гінекології проблем шийки матки та УЗД завжди до Ваших послуг, далеко не в кожному діагностичному центрі Києва або гінекологічній клініці є такі вузькі спеціалісти і в цьому наша унікальність.

 

Гінеколог Київ це загальний запит в гугл пошуку, часто киянки шукають гінеколог оболонь, гінеколог Позняки, але не завжди поблизу є діагностичний центр з фахівцями високої компетенції тому важливо зробити правильний вибір хорошого гінеколога.

Дорогі жінки-дзвоніть і приходьте до нас в Центр патології шийки матки на Лук`янівці і ви знайдете свого гінеколога серед наших лікарів експертної кваліфікації. Переконатися в якій ви можете прочитавши авторські статті наших лікарів на нашому блозі.

Гінеколог Позняки гінеколог Київ Кращий гінеколог

Гінеколог Оболонь Прийом гінеколога Дитячий гінеколог

Гінеколог Дарниця Огляд гінеколога Акушер гінеколог

Відгуки