1. Яку краще проводити чистку обличчя: атравматичну чистку чи механічну чистку?
– В теплу пору
року краще проводити атравматичну чистку, хоча механічна чистка не має негативного впливу на шкіру в літній період. Слід враховувати те, що епідерміс після чистки стане більш чутливішим до сонячного проміння. Тому, потрібно обов’язково користуватись сонцезахисним кремом.
Влітку шкіра пересушується, а сальні залози активуються і це призводить до виникнення вугрів, камедонів, різних шкірних подразнень. Тому, при захворюванні на вугреву хворобу краще глибоку чистку влітку уникати.
Рекомендується консультація лікаря гінеколога-ендокринолога та дерматолога.
2. Що таке 3-Д чистка?
– 3-Д чистка за допомогою косметичних засобів м’яко видаляє мертві клітини епідермісу з частинами бруду та макіяжу. Глибоко очищує пори, при цьому не пошкоджує цілісність шкіри і водно-ліпідну плівку. Після процедури 3-Д чистки шкіра виглядає доглянутою, освітленою, зволоженою та оживленою.
3. Що таке ультразвукова чистка обличчя?
– Ультразвукова чистка (далі УЗ) обличчя – це бережне відлущування мертвих клітин епідермісу. УЗ читка регулює вироблення шкірного сала, зміцнює тургор шкіри, має протизапальну дію, зволожує.
4. Що собою представляє альгінатна маска? В яких випадках використовують альгінатну маску?
– Альгінатні маски дуже корисні та популярні серед косметологів. Альгінатні маски не мають вікових протипоказань. Основним інгредієнтом альгінатної маски є – альгінат морських бурих водорослів. Альгаіатні маски дуже добре зволожують шкіру, стимулюють виробку кологену, мають протизапальну дію. Мінерали та вітаміни, які входять до складу альгінатних масок добре живлять шкіру.
5. Що таке карбоксітерапія (СО2)? Скільки процедур на курс Carboxy Therapy (CO2)?
– Виділення вуглекислого газу на поверхні шкіри посилює кровообіг, завдяки цьому до клітин шкіри миттєво здійснюється прилив кисню та поживних речовин. Така маска підходить для будь якого віку та типів шкіри, освітлює шкіру, зволожує, підтягує, виводить токсини з глибоких шарів шкіри. Звужує пори, лікує купіроз, рім антивікової терапії, карбоксітерапія успішно бореться з акне , постакне (сліди рубців після запальних процесів).
6. Чим відрізняється класичний масаж обличчя від міофасціального масажу обличчя?
– Класичний масаж обличчя підвищує тонус, прискорює обмін речовин, посилює кровообіг, розгладжуються мімічні морщини, підтягує шкіру обличчя. Міофасціальний масаж обличчя – безопераційний ліфтинг і омороження, глибоке опрацювання лицьових м’язів. При цьому зміцнюється контур обличчя, пружність м’язів, розгладжуються зморшки і складки, що дозволяє відстрочити пластичну операцію.
7. Мезотерапія чи біоревіталізація? Чим відрізняється мезотерапія від біоревіталізації?
– Мезотерапія та біоревіталізація – омодложення шкіри обличчя. Мезотерапія – це введення лікувального коктейля з вітамінів, кислот, ферментів, Проводиться ін’єкційно та без ін’єкційно. Частота процедур 5-10 з інтервалом 7-10 днів. Біоревіталізація – це препарати на основі гіалуронової кислоти. Проводиться за допомогою ін’єкцій 2-4 процедури з інтервалом 2-4 неділі. З віком порушується водний баланс, а біоревіталізація допомагає відновити синтез гілоуронової кислоти в необхідній кількості та повернути шкірі пружність та еластичність. Мезотерапія проводиться як самостійні процедура, а біоревіталізація як самостійна так і підготовка до хірургічних операцій, хімічних пілінгів, лазерних шліфовок і для реабілітації після.
8. Що таке дермопен?
– Це інноваційний метод для покращення зовнішнього вигляду шкіри. Мікроігольчата дробна дія на шкіру стимулює синтез колагену під дією активації фібробластів. В залежності від коктейлів ми за допомогою дермопену домагаємось потрібного результату. А також можна зменшити рубці, розтяжки, шрами, зменшити пори, вирівняти колір обличчя, домогтися омолодження шкіри. Перевага дермопену – швидка реабілітація.
9. З якого віку можна робити воскову депіляцію?
– Воскова депіляція абсолютно беспечна, тому дівчатка, які підростають і соромляться перших волосків можуть спокійно позбавлятись небажаного волосся за допомогою воскової депіляції.
Косметолог-естетист Смоляр Надежда Haborets clinic .
#мезотерапія #косметолог Київ #косметолог ціна #косметолог поділ #косметолог центр #чистка лиця
Шкірні хвороби – це делікатна проблема, з якою на прийом до дерматолога часто звертаються вже після того, як перепробували всі народні засоби, поради від знайомих і з Інтернету. Про такі проблеми говорять небагато, часто їх соромляться. Справа в тому, що шкіра – це перше, що ми бачимо при знайомстві з новою людиною, тому її здоровий вигляд є запорукою нашого комфортного соціального життя.
Бажаєте зберегти красу та молодість своєї шкіри? Наші дерматокосметологи вміють творити чудеса!
А все завдяки їхній кваліфікації, інноваційним препаратам та новітній європейській апаратурі!