Відгуки

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить
     
Отмена

Оставить отзыв

Haborets clinic
Средний рейтинг:  
 18 reviews
ВикторияHaborets clinic

Удаляла родинки, давно не могла решиться.. Все быстро, без болезненно. Сделали пробу на обезболивающее. Цены, приятные. Уже, порекомендовала, многим. Спасибо!

Наталія УницькаHaborets clinic

Дуже задоволена. Лікар-професіонал своєї справи.

ВалентинаHaborets clinic

Рекомендую

Надія Г.Haborets clinic

Дуже хороший медичний центр на лук'янівці. Чисто та прибрано, ввічливі та привітні люди, професійні медичні послуги по адекватній ціні. Залишилась дуже задоволеною. Мої рекомендації та велика подяка лікарям Габорец клінік.

Lesya LitvinchukHaborets clinic

Не перший раз довелося звернутися до фахівця — дерматоонколога Перепелиці Олександра Петровича. Надзвичайно компетентний лікар і фахівець своєї справи. Коли є якісь сумніви, він обов'язково дасть кваліфіковану пораду. Буду рекомендувати його своїм знайомим. Дай Бог здоров' я йому! Взагалі, заклад викликає довіру і спокій, тому що працює чемний персонал і висококваліфіковані фахівці. Удачі вам на благо здоров'я! 19.02.2021

Ольга ШпотHaborets clinic

Після візиту в клініку , залишились самі приємні враження. Лікарі кваліфіковані, уважні , вміють доступно пояснити проблему, вислухати. Ціни дуже адекватні, територіально клініка біля метро. І саме головне, це результат лікування, проблему вирішено! Буду рекомендувати друзям та знайомим. Клініці успіху та процвітання!

СергейHaborets clinic

Самі кращі лікарі та чудове відношення. Подяка Юрію Габорцю за допомогу, дай Боже доброго здоров'я.

Тетяна ТаценкоHaborets clinic

На фоні цукрового діабету у тата порушився кровообіг судин нижніх кінцівок, що викликало нестерпний біль. Ми звернулися до Цидиленко Дениса Валерійовича. Лікар детально пояснив всі особливості та можливі наслідки оперативного втручання. Було проведено обстеження та швидко призначена операція так як стан вже був критичним. За декільки днів після оперативного втручання біль в ногах пройшла. Дуже дякуємо Вам Денис Валерійович!

Олеся СоболевськаHaborets clinic

Після перенесеного короновірусу у чоловіка почались серйозні ускладнення.Ьув порушений кровообіг судин нижніх кінцівок. Доля звела нас з лікарем, рентгендоваскуоярним хірургом ЦИДИЛЕНКО Денисом Валерійовичем. З перших хвилин спілкування лікар визиває до себе довіру,терпляче відповідає на всі питання.Денис Валерійович детально пояснив варіанти і наслідки прямого оперативного втручання. Було проведено обстеження і стенування обох ніг.Через день ми вже повернутись додому,біль в ногах пройшла . Хоч після операції пройшов майже місяць, Денис Валерійович постійно цікавиться станом здоров'я чоловіка,детально все пояснює, завжди відповідає на дзвінки. Дякуємо Вам,Лікарю!

Юрий ТхорHaborets clinic

У тата турбувала нога. Максимум що він міг це пройти 10 метрів без зупинки, це було пов‘язано з атерозклероз артерії підколінного сегменту. Місцеві лікарі відразу хотіли оперувати відкритим способом, після чого відновлення організму тривало б дуже великий час. Дякуємо, що на шляху трапилася людина, лікар з Великої літери, Цидиленко Денис Валерійович, котрий за допомогою сучасний технологій, де лише був єдиний прокол зробив операцію із стендування. Врезультаті чого тато вже другого дня міг ходити і його не турбувала нога. Після операції пройшло 1 рік і 3 місяці і з ногою все гаразд. Ще раз дякую за Ваш високий професіоналізм.

Віта БількевичHaborets clinic

Спасибо за высокий уровень и профессионализм. Рекомендуем на все 100%. (Оригинал) Дякуємо за високий рівень та професіоналізм. Рекомендуємо на усі 100%. 02.01.2021

Валентина МикитюкHaborets clinic

знаю лікарів, одні з найкращих.рекомендую

Haborets clinic

Мої найкращі ренкомендації.

Jane KravchenkoHaborets clinic

Дуже сподобався лікар, все чітко і зрозуміло пояснив, відчувається професіоналізм лікаря. Тепер завжди буду звертатися саме в цю клініку.

Леся ДрібнюкHaborets clinic

Дякую Лідії Михайлівні за високопрофесійну консультацію . Рекомендую Haborets clinic

Анастасия ОднорогHaborets clinic

Дуже дякую Лідії Михайлівні за високопрофесійну консультацію та гарну роботу.
17.11.2020

Вілла РічкаHaborets clinic

Робили з жінкою УЗД. Приємно вразив підхід до дружини, як пацієнта. Рекомендую.

Anatoliy SlynkoHaborets clinic

Відмінні спеціалісти в клініці! Рекомендую.