Осташко Віталій Генадійович

Невропатолог Вищої категорії. Психотерапевт. Кандидат Медичних Наук.

Я невролог з Києва, виріс і навчався в Києві, Україна. Отримав диплом за спеціальністю лікувальна справа в Національному Медичному Університеті імені О.О.Богомольця в 1995 році. Закінчив інтернатуру за фахом Неврологія в Національній Медичній Академії Післядипломної Освіти імені П.Л.Шупика. Спеціалізація  по Психотерапії в Харківській Медичній Академії Післядипломної Освіти. Лікар вищої категорії. Невропатолог, психотерапевт. Кандидат медичних наук. Проходив навчання в Сеулі, Південна Корея, Сан Франциско, США. Протягом багатьох років я розробив унікальне поєднання міжособистісного психоаналізу, стимуляції розуму і когнітивних поведінкових методів, що допомагає мені ретельно діагностувати моїх пацієнтів.

За 22 роки свого досвіду я працював з сотнями пацієнтів з усіх верств суспільства, які забезпечили глибоке розуміння і практичний погляд на проблеми, з якими люди стикаються в сучасний час, щодо їх професійному та особистому житті. Будь то депресія через відсутність поваги і визнання на роботі, смерть близького члена сім’ї, емоційний розлад через розлуку, залежність, гіперчутливість, обсесивно-компульсивний розлад, гіперактивність, сексуальна залежність, втрата роботи або будь-яка інша проблема, яка впливає на ваше психічне здоров’я негативно. За час своєї практики, я також придбав найбільш ефективний підхід до лікування неврологічних захворювань, таких як – головні болі, безсоння, інсульти, розсіяний склероз, невралгії, болі в спині і багатьох інших. Я використовую найсучасніші методики та підходи до лікування, прийняті на озброєння в американських і європейських клініках, але ще далекі від повсякденності українських лікарень і поліклінік.

Мій підхід до лікування моїх пацієнтів є комбінацією медичної та психотерапевтичної роботи, які в сукупності допомагають в досягненні такого необхідного психічного і фізичного рівноваги, незалежно від того, які психологічні або неврологічні проблеми ви відчуваєте. Я прагну повернути пацієнтів з їхнього нинішнього становища до щасливого життя, і направити їх на шлях якнайшвидшого одужання перенаправивши всю негативну енергію в потрібне русло. Це допомагає принести таку необхідну гармонію в житті людей і наповнює позитивністю.

Будучи неврологом і когнітивно-поведінковим психотерапевтом, я працював з тисячами пацієнтів і розумію тонкощі різних психологічних і неврологічних проблем, з якими стикаються люди.

Моя робота грунтується на тому, щоб бути доброзичливим, дисциплінованим і організованим, але також гнучким. Я знаходжу індивідуальний підхід до своїх пацієнтів і допомагаю їм вирішувати свої емоційні та фізичні проблеми минулого і сьогодення, відкривати двері в більш світле і впевнене майбутнє.

Сертификаты & Дипломы

Цены

# Наименование Цена в грн
1 Консультация врача невропатолога 800
2 Занятие по психологической коррекции 1400

Отзывы

Оставить отзыв
1
2
3
4
5
Отправить
     
Отмена

Оставить отзыв

Haborets clinic
Средний рейтинг:  
 0 reviews