Сергій Сергійович Бондар

Масажист

Професійні навички:

Виконання класичних масажних методик лікування і профілактики проблем опорно-рухового апарату, усунення м’язової втоми і підвищення працездатності. Поліпшення функції лімфатичної системи, профілактика варикозного розширення судин, зняття набряків і відчуття тяжкості в ногах. Поліпшення естетики тіла ручним і апаратним методами масажу. Пілінг і насичення корисними речовинами шкіри медовим масажем і обгортання. Підвищення пружності шкіри обличчя і декольте. Лікування і профілактика методами Су Джок терапії.

Освіта:

У 2011 році закінчив курси в школі масажу «Salus» за програмою: лікувальний, антицелюлітний, дитячий і аромотерапевтіческій масаж, і за програмою Су Джок терапії. У 2018 році пройшов програму «масажист-універсал» в центрі розвитку салонного бізнесу «Партнер Плюс». Брав участь в науково-практичних конференціях для масажистів. У 2019 пройшов навчання за програмою «Молодший медичний працівник по догляду за хворими» в державному підприємстві «Інститут підготовки кадрів промисловості».

Сертифікати & Дипломи

Ціни

#НайменуванняЦіна в грн
1Лікувально-профілактичний масаж спини (включає шию, спину та поперек)250
2Загальний лікувально-профілактичний масаж (включає спину, руки і ноги)450
3Загальний лікувально-профілактичний масаж (включає спину, руки, ноги, груди і живіт)650
4Лімфодренажний масаж (включає спину і ноги)400
5Вакуумно-роликовий апаратний масаж (включає спину, ноги і живіт)450
6Медовий масаж (включає спину і ноги)450
7Медовий масаж обличчя200
8Антицелюлітний масаж (включає спину, ноги і живіт)600
9Масаж для дітей з РАС200
10Обгортання ламінарією250
11Обгортання шоколадом350

Відгуки

Апаратний чи ручний лімфодренажний масаж в Haborets clinic

Лімфодренажний масаж призначають для активізації обмінних процесів всього організму. Посилюється ток лімфи по лімфатичних судинах, що призводить до швидкого виведення шлаків і токсинів з організму, і оновленню лімфи. Також, завдяки лімфодренажному масажу, поліпшується циркуляція крові в судинах і капілярах, і поліпшується робота серцево-судинної системи. Завдяки цьому масаж має протинабряковий ефект.

Зокрема, цей масаж є важливою складовою комплексного лікування целюліту. Адже всім відомо, що целюліт супроводжується застійними явищами в тканинах проблемних місць тіла людини. Масажист прискорює лімфоток і обмінні процеси в проблемних зонах, що і призводить до вираженого антицелюлітного ефекту.

Коли говоримо про догляд за шкірою, завжди починаємо з очищення, потім зволоження і т. і. Але найголовніше, якщо організм не буде очищений з середини, то всі старання з омолодженням шкіри будуть марні.

Лімфодренаж має кілька різновидів: апаратні методики (гальванізація, електроіонофорез, вакуумний та мікрострумовий дренаж, пресотерапия) і ручні методики (лімфодренажний масаж).

Користь від апаратних методик лімфодренажу велика, але їх об’єднують кілька нюансів.

– Вони є процедурами локального характеру. На певних важливих ділянках (з точки зору лімфатичної системи) є протипоказання або немає технічної можливості до проведення маніпуляції. Наприклад, вакуумним масажем не можна проводити маніпуляції в зонах скупчення лімфатичних вузлів: в таких місцях як підколінна впадина, пахова зона та багато інших. При проведенні пресотерапії також великий перелік важливих ділянок, що лишаються поза увагою. Такі процедури важко назвати повноцінно лімфодренажними.

– Деякі зони скупчень лімфатичних вузлів є не тільки не дренованими, але ще й надлишково навантаженими лімфою з нижче розташованих вузлів.

– Гальванізацію або електротерапію, у випадках із введеними електроприладами (наприклад – кардіостимулятор) взагалі не можна проводити, або якщо є металеві елементи (ендопротези, якщо струм мусів би проходити через це місце).

– Апаратні методики важко віднести до тих процедур, під час яких пацієнт може почувати себе комфортно. Більше того, вакуумний масаж можна віднести до малоприємних чи, навіть, болісних процедур, після яких можуть лишатися синці.

– В деяких методиках необхідно виконувати процедури тільки через контактне середовище. Вакуумний масаж виконується тільки через  масажне або вазелінове масло, а для деяких випадків в електротерапії необхідне використання води.

Щодо ручного лімфодренажного масажу, то тут картина виглядає геть інакше.

– Процедура виконується через покривало по всьому тілу, за виключенням ступнів та зап’ясть, без будь-якого зволоження.

– Техніка виконання м’яка та має релаксуючий характер. Рухи при виконанні виконуються від периферії до центру, тобто від пальців ніг і рук до серця.

– Саме в цій методиці відбувається активний, але м’який, вплив на лімфатичні вузли і протоки, для їх вивільнення і недопущення їх перенавантаження лімфою на наступних різних етапах процедури.

Отже з впевненістю можна сказати, що для швидкого виведення шлаків і токсинів з організму, для профілактики варикозу, від важкості в ногах після робочого дня, або як перша складова антицелюлітної програми,– ручний лімфодренаж ефективніший за апаратні методики.

 

Сергій Бондарь – спесіаліст з лімфодренажного масажу

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Haborets clinic
Average rating:  
 0 reviews